iLahi-Aşk MekaNı

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
*LİVÂÜ'L-HAMD*
Admin
Admin

Yaşadığın yer : İSTANBUL
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : evet
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : ...

MesajKonu: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Ptsi Ocak 05, 2009 8:57 pm

Gizli bir yahudi terör örgütünün lideri olan Haham Aydo Alba bundan birkaç yıl önce yaptığı açıklamada karşı direnişin durdurulamaması halinde kadın ve çocukların da öldürülebileceğini ifade etmişti. Filistin topraklarında yayınlanan ve yahudilere ait Maariv gazetesinin yazdığına göre el-Halil şehrindeki Kiryât Arba yahudi yerleşim merkezinde oturan Haham Albâ: "Her ne kadar kadınlar ve çocuklar kendilerini öldürenlerin hayatlarını tehlikeye sokmuyorlarsa da savaşın devamında düşmana yardımcı olmaktadırlar" diye söylemiş ve bu görüşünde İsrail'in ileri gelen hahamlarının fetvalarına dayandığını da dile getirmişti. Alba, Tevrat'taki öldürmeyi ve kan dökmeyi yasaklayan hükümlerin bir yahudinin yahudi olmayanı öldürmesine engel teşkil etmediğini, bu hükümlerin yahudilerin birbirlerini öldürmelerini ve kendi aralarında kan dökmelerini yasakladığını belirtmişti.

Barak'tan Emir: "İzle, Siper Al ve Öldür"

Aksa İntifadası döneminde çocukların hedef alınması emri İsrail'in "barış yanlısı (!)" olarak gösterilen başbakanı Ehud Barak tarafından verilmişti. Hatta Barak bu konuda: "İzle, siper al ve öldür!" şeklinde sloganlaştırılan bir uygulama da başlatmıştı. Bu durum en başta siyonist işgal devletinin "güvercin" olarak tanıtılan liderleriyle "şahin" olarak gösterilen liderleri arasında herhangi bir fark olmadığının açık göstergesidir. Bu konuda yürütülen medyatik faaliyetler sadece siyonist işgal rejiminin siyasi çizgisinin önünü açma amacına yöneliktir. "Barışçı" olarak gösterilenler "havuç" politikasının, "şahin" olarak gösterilenler ise sopa politikasının malzemesi olarak kullanılmaktadırlar. Bir başka deyişle birincilerden, işgal devletinin önünün tıkanması durumunda önünün açılması, uluslararası platformda siyasi açılım politikasının uygulanabilmesi ve kuvvet yoluyla gasp edilenler üzerinde kurulan saltanata meşruiyet kazandırılması için yararlanılmaktadır. İkincilerden ise işgal devletine yönelen tehlikenin büyümesi durumunda bu tehlikenin bastırılması için psikolojik savaş metodunun kullanılması, zorbalığa, vahşete bir sahip bulunması ve bu arada, birinci gruptakilere onlar vasıtasıyla önem kazandırılması için yararlanılmaktadır.

Gazze'de annesinin kucağında bulunduğu sırada top şarapneline hedef olarak dört aylıkken hayatını kaybeden İman Haccu. Haham Alba, Tevrat'taki öldürmeyi ve kan dökmeyi yasaklayan hükümlerin bir yahudinin yahudi olmayanı öldürmesine engel teşkil etmediğini, bu hükümlerin yahudilerin birbirlerini öldürmelerini ve kendi aralarında kan dökmelerini yasakladığını belirtmişti.

İman Haccu'nun göğsünden girip sırtından çıkan şarapnel parçasının açtığı yarayı gösteren fotoğraf. Sadece bu fotoğraf bile siyonist vahşetin gerçek kimliğini ve sahip olduğu zihniyeti hiçbir söze gerek bırakmayacak şekilde açıkça ortaya koymaktadır.

İman Haccu'nun cenazesi kaldırılıyor. İşgalcilerin saldırılarında özellikle çocukları hedef almalarının birinci amacı onların ailelerine ağır darbeler indirmek suretiyle, onları bu yolla direnişten, mücadeleden vazgeçmeye zorlamaktı. Çünkü bütün toplumlarda olduğu gibi Filistin toplumunda da çocuk ailenin en değerli varlığıdır.

Ömrünün baharında şehit olan Rif'at en-Nihal. İşin gerçeğinde İsrail işgal devletinin birinci derecede çocukları hedef alması Filistin halkının evlatlarına ne kadar değer verdiğinin bir göstergesidir. Çünkü belirttiğimiz üzere işgal kuvvetleri çocukları hedef alırken onların ailelerini yıldırmayı amaçlıyordu.

Çocuk şehit Halil el-Mağribi. İşgalcilerin çocukları özellikle hedef alarak öldürmelerinin önemli amaçlarından biri de onları daha büyük tehlike arz edecekleri çağa gelmeden önce ortadan kaldırmaktır. Çünkü işgal kuvvetlerinin çocuklarla uğraşmaları ve onları ortadan kaldırmaları gençlerle uğraşmalarından daha kolay olmaktadır. Gençlik yaşına gelenler işgal kuvvetlerini daha çok zorlamaktadırlar. Bu yüzden işgal kuvvetleri, kendilerini ileride zorlayacaklarını düşündükleri çocukları daha çocuk yaştayken ortadan kaldırmayı ve geleceğin "tehlike"lerini şimdiden yok etmeyi daha kolay ve külfetsiz gördüklerinden, tercih etmektedirler.

Ziyauddin et-Tumeyzi'nin cenazesi kaldırılıyor. Gizli bir yahudi terör örgütünün lideri olan Haham Aydo Alba bundan birkaç yıl önce yaptığı açıklamada karşı direnişin durdurulamaması halinde kadın ve çocukların da öldürülebileceğini ifade etmişti. Filistin topraklarında yayınlanan ve yahudilere ait Maariv gazetesinin yazdığına göre el-Halil şehrindeki Kiryât Arba yahudi yerleşim merkezinde oturan Haham Albâ: "Her ne kadar kadınlar ve çocuklar kendilerini öldürenlerin hayatlarını tehlikeye sokmuyorlarsa da savaşın devamında düşmana yardımcı olmaktadırlar" diye söylemiş ve bu görüşünde İsrail'in ileri gelen hahamlarının fetvalarına dayandığını da dile getirmişti.

*LİLLÂHİ-L HAMD*

En son LİVÂÜ'L-HAMD tarafından Ptsi Ocak 05, 2009 9:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Ptsi Ocak 05, 2009 9:09 pm

ALLAH (C.C.) Azze ve Celle
Zalimleri Kahhar ismiyle kahretsin...
Amin... Elfü, Elfü, Amin...
Ben Filistin'li Çocuk .. !!

Ben Filistinli çocuk

Sizin yuvanız gibi sıcacık,
Benim de yuvam vardı ufacık.
Siz ne kadar şanslısınız!
Rüyalarınız bile şen, şakrak,
Ben ise rüyamdan bile ağlayarak,
Gece uykumun arasında,
Uyanıyorum korkarak!
Siz yaşadınız mı hiç?
Top mermileri arasında bağırarak,
Tankların altında ezilirken,
Korkuyla uykudan uyandığınızı,
Gördünüz mü hiç?

Gündüz böyle, gece böyle, rüyada böyle,
Hangisi gerçek, hangisi düş,
Bilmiyorum ben de.
Ben böyleyim işte,
Ben, Filistinli çocuk! …

Sımsıcak yuvalarınızda,
Anneniz, babanız, kardeşleriniz,
Neşeyle yaşıyorsunuz siz.
Ya ben? Ya ben nasılım? ...
Zindanlarda sürünen,
Haylini bile unuttuğum babam! ...
Kim bilir nerede? ...
Yaşıyor mu acaba?

Üzülüp ağladığım zaman,
Gelip başımı okşayan,
Göz yaşlarımı silen bir babam olsaydı! ...
Ama yok artık benim babam!
Çünkü ben, babası zindanlarda çürüyen,
Ona ağıtlar yakıp üzülen,
Filistinli çocuk! ...

Elinize bir diken batsa,
Bir yeriniz kesilse, kanasa,
Hele kolunuz, bacağınız kırılsa,
Canınız nasıl yanar! ...
Nasıl ağlarsınız değil mi acı acı! ...
Ya ben nasılım?

İşte ben buyum,
Ben, Filistinli çocuk!
Benim acılarımı ancak,
Ağaçlar, kuşlar kadar,
Duyabiliyor musun sen? ...

Nerde buzullar arasında sıkışıp kalan
Balinaları kurtarmaya çalışanlar? ...
Nerede petrole batan kuşlara,
Üzülüp ağıtlar yakanlar?
Nerede sokak köpeklerine acıyıp,
Onlara yardıma koşanlar? ....

Bir balina, bir kuş, bir köpek kadar,
Benim de değerim var.
Yıllardır dinmedi gözyaşım,
Ben hep ağlıyorum!
Göz yaşlarım bile kurudu,
Tıpkı çöller gibi!
Sen benim gözlerimden yaşların,
Aktığını mı sanıyorsun?
Senin gördüklerin gözyaşı değil,
Onlar, gözyaşı yerine akan,

Sizler gülüp oynayın,
Halay çekip türkü çağırın!
Balinalara yardıma koşun,
Petrole batan kuşları kurtarın!
Onlar için göz yaşı dökün!
Köpekleri kurtarın siz! ...

Belki de hiçbir zaman,
Artık olmayacak babam! ...
Keşke ben de sizler gibi,
Koşup "Baba! " diyebilseydim…
Kollarına atılıp, sarılsaydım boynuna,
Oyunlar oynasaydım onunla.

Bir kuş, bir köpek, bir balina kadar
Bana yardıma koşmayanlar!
Ben inlerken zulüm altında,
Ben ezilirken tanklarla,
Kollarım kırılırken taşlarla,
Herkes bana seyirci kalıyorsa,
Utansın bütün insanlık!
Utansın bütün dünya!

İsrailli askerler tarafından,
Kolları taşlarla kırılan,
Bacakları tekmeyle, dipcikle ezilen,
Feryadıma hayvanlar bile dayanamazken,
Herkes tarafından seyredilen,
Ben, Filistinli çocuk! ...

Damarlarımdan süzülüp gelen kan! ...
Ben kan akıtıyorum gözlerimden! ...
Ben kan ağlıyorum ciğerimden! ...
Yakında o da kuruyacak,
Tıpkı göz yaşlarımın kuruduğu gibi!
Çünkü ben olmayacağım artık! ..

İlaç olsa içme düşman tasından
Sakın taş attırma dost arkasından
Kim ikiyüzlüyse tut yakasından
Bir yüzüne bir de canına tükür.

Millet parasından verdirme parsa;
Edirne'den Van'a, Muğla'dan Kars'a
Nerede sahte bir kahraman varsa
Bir resmine bir de şanına tükür.

Abdurrahim Karakoç

(vasiyet şiirinden)
*LİVÂÜ'L-HAMD*
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Ptsi Ocak 05, 2009 9:17 pm

İnsanlığın Suskun Kalması Siyonist Vahşete Cüret Kazandırıyor

Çocukları ve bebekleri katletme işini aynı zamanda dini bir temele dayandırmaya çalışan siyonist terörün, babasının arkasına sığınan 7-8 yaşlarındaki Muhammed Cemal ed-Durre'yi nasıl özellikle hedef alarak şehit ettiğini bütün insanlık görmüştü. Mayıs 2001'in başlarında da bütün insanlık dört aylık İman Haccu adlı bebeğin karnına saplanan top mermisi şarapnelinin onun vücudunu nasıl delip geçtiğini gördü. Ama ne yazık ki siyonist vahşet karşısında yine bir hareketlenme, söze gelir bir tepki olmadı. İşte bu duyarsızlıktan cesaret alan siyonist vahşet saldırılarını günden güne yaygınlaştırır oldu. 19 Temmuz 2001 tarihinde de Şaron'un fikirleri doğrultusunda oluşturulan ve bir tür özel tim gibi çalışan Yolların Güvenliği Örgütü adlı yahudi terör örgütüne mensup teröristler, Ziyauddin et-Tumeyzi adlı üç aylık bir bebeği alnına tabancayla mermi sıkarak öldürdüler. Bunlar sadece birkaç örnek. Bunların dışında da daha onlarca bebek ve çocuk öldürüldü.
Siyonist vahşetin çocuklara yönelik saldırıları Aksa İntifadası'nın başlangıcından itibaren sürekli devam edegeldi.

Bir yanda bu zulümler işleniyor. Ama öte yanda sürekli edebiyatı yapılan, sık sık gündeme getirilen "BM Çocuk Hakları Sözleşmesi" diye bir şey var. Ayrıca BM teşkilatının görünüşte çocukları korumak amacıyla kurulmuş ve kısa adı UNICEF olan bir yan kuruluşu bulunmaktadır. Ne var ki siyonist vahşetin çocuklara uyguladığı zulüm ve vahşet karşısında gerek BM teşkilatının gerekse onun yan kuruluşu olan UNICEF'in pek sesi çıkmadı.

*LİLLÂHİ-L HAMD*

En son LİVÂÜ'L-HAMD tarafından Ptsi Ocak 05, 2009 9:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
*LİVÂÜ'L-HAMD*
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Ptsi Ocak 05, 2009 9:18 pm

*LİLLÂHİ-L HAMD*
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Ptsi Ocak 05, 2009 9:27 pm

o kadar korkuyorlar ki küçük yavrulara bile kıyıyorlar
geberesiceler kahrolup yerin dibini boylasıcalar
*LİVÂÜ'L-HAMD*
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Salı Ocak 06, 2009 1:15 am

SULTANIM demiş ki:

AMİNNN İNŞAALLAH...

SOYLARI TÜKENESİCE ŞEREFSİZ İSRAİL...

*LİLLÂHİ-L HAMD*
usame
Admin
Admin

Yaşadığın yer : dunya
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : Var tabi olmazmı....
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : SİVASLI KARDESİM SAOLSUN...

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Salı Ocak 06, 2009 3:06 am

farketmior bu lanetli kavim için , çocuk , kadın vahşi insanlar , yamyam derler bide ariklılara yamyam bunlr ama bunların tahrif edilmiş sonradan yazilmiş tevratlarında yahova ole dior oldurun diyor , ve oldurdükleri zamanda bunun bi maharet oldunu falan sanıyolar , cehennem odunları Rabbim tez zamandu cümlesini kahru perişan eylesin...

BU DÜNYADA:RENK ,NAKIŞ,LEZZET ...NE VARSA KÜSÜM!!!

YÜZÜMDE SON BİR HAYAL:AZRAİLE TEBESSÜM!!!

....NAMAZ KILMAKTAN AYAKLARI ŞİŞEN PEYGAMBERİN (sav),UYUMAKTAN GÖZLERİ ŞİŞEN ÜMMETİYİZ...
*LİVÂÜ'L-HAMD*
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Salı Ocak 06, 2009 3:28 am

haklısın mübarek...

AMİNNN tez zamanda İNŞAALLAH...

*LİLLÂHİ-L HAMD*
SiVasLi
Admin
Admin

Yaşadığın yer : Almanya
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : InSaNLaR ..
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : ....

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Çarş. Ocak 07, 2009 12:33 am

LİVÂÜ'L-HAMD demiş ki:
SULTANIM demiş ki:

AMİNNN İNŞAALLAH...

SOYLARI TÜKENESİCE ŞEREFSİZ İSRAİL...

aminnn aminnn aminnn aminnn aminnnn su az mubarek gunde dualarimizi bos cevirme ya rabbim kahrolsun israil ve yandaslari ve onlara destek olanlarr

*LİVÂÜ'L-HAMD*
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Çarş. Ocak 07, 2009 1:55 am

AMİNNN İNŞAALLAH.RABBİM (C.C) KAHHAR İsmi Celilesiyle kahru perişan etsin şerefsizleri...

*LİLLÂHİ-L HAMD*
aciz_gül
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Yaşadığın yer : istanbul
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : herşey çok güzel
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : gogle da sözcük ararken buldum

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Ptsi Ocak 12, 2009 5:10 am

AMİN İNŞAALLAH uzgun
usame
Admin
Admin

Yaşadığın yer : dunya
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : Var tabi olmazmı....
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : SİVASLI KARDESİM SAOLSUN...

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Ptsi Ocak 12, 2009 1:30 pm

Bu belamlara insan deyen kendisi insan deil , bunlar asrın belamları , hayvandan daha aşaği belamlar , dinsiz oğlu dinszi ler , kafir oğlu kafirler , cehennem odunları , haber sitesinin birinde bu lanetli kavmin afişteleri ve veledi zinalarının goruntüleri yayınlandı , bu cehennem odunları filistinde katliam yapan askerleri ellerinde dürbünlerle seyrediyolar , atılan her bombada tezavrat yapıyolar , bunlar imnsan evladı olamaz bunlar baska bişey bole insnlık olmaz , p.... bunların hepsi , bu kadar olmaz , Rabbim kahreylesin israil kavmini top yekün , israil kavminde çoluk , cucuk , kadın ,yaşli ayrımı yok , hepsi birer savaş suçlusu , hepsi cehennem odunu , Rabbim cümlesini cehennemin en dibin de ateşler içerisnde yaksın inşAllah amin..amin..amin. bunlara lanet etmekten baska bişey yapılmaz.... Unutmadan bazı kişiler yahudilerle alakalı ayetlerin Efendimiz (sav) donemindeki yahudilerle alakalı oluğunu soluyolar , onlar iç.in ebedi cehennem yokmuş ,onu soleyen yalan soluyor , Muhammed (sav) Rasulullah demeden cennet yok , ehli müslim hariç tüm kafirler cehennemin dibine , bilmem ne adına gayrı müslimlere şirin gozükmeye hacet yok , bugun yahudiler yarında hiristiyanlar yapar bu kıyımı , hçli savaşlarını kimse unutmasın

BU DÜNYADA:RENK ,NAKIŞ,LEZZET ...NE VARSA KÜSÜM!!!

YÜZÜMDE SON BİR HAYAL:AZRAİLE TEBESSÜM!!!

....NAMAZ KILMAKTAN AYAKLARI ŞİŞEN PEYGAMBERİN (sav),UYUMAKTAN GÖZLERİ ŞİŞEN ÜMMETİYİZ...
mahşer
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Yaşadığın yer : kocaeli ama SİVAS lıyız o kadar :)
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : olmasa işim ne burda :)
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : tanıştık bir vesileyle işte...

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Ptsi Ocak 12, 2009 8:51 pm

Masum yavrucuklara kıyanlar bu kadar acımasız olanlar insan olamaz bırakın insan olmayı hayvan bile olamazlar onalar en aşalık varlıklar
*LİVÂÜ'L-HAMD*
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Ptsi Ocak 12, 2009 8:53 pm

Aynen katılıyorum sana mübarek.bugün onlar yapar yarında hristiyanlar...

sonuçta kafirler ve de en azılı düşmanları müslümanlar değil mi?

her zaman garip olan müslümanlar...

masum,fakir,aç,perişan....

tek suçları müslüman olmak...

bir karıncayı dahi incitemeyecek kadar saf ve masum olması,çocuk olması ya da kadın olması önemli değil şerefsizler için...

kimlik önemli sadece....

yaş,boy,savunmasız olup olmaması önemli değil...

peki bu şerefsizlere lanet ediyoruz ama aslında bizler ne yapıyoruz müslüman olarak?

sadece lanet etmek yeterli mi?

müslüman müslümanın kardeşiyken bizler sadece bir film izliyormuşuz gibi izliyoruz olayları.atılan füzeleri,yere düşen minik bedenleri....

ne oldu bizlere?hani kardeşinin derdiyle dertlenmeyen hakiki mümin olamazdı,imanın kemaline eremezdi uzgun

utanıyorum kulluğumdan,utanıyorum ümmetliğimden,utanıyorum kardeşliğimden...

nerdesin YA RESULALLAH (S.A.V) nerdesin?

gel topla ümmetini başına...

yeniden aşıla bizlere kardeşliği,müslümanlığı uzgun

*LİLLÂHİ-L HAMD*
mahşer
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Yaşadığın yer : kocaeli ama SİVAS lıyız o kadar :)
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : olmasa işim ne burda :)
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : tanıştık bir vesileyle işte...

MesajKonu: Geri: HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.   Ptsi Ocak 12, 2009 9:07 pm

LİVÂÜ'L-HAMD demiş ki:

utanıyorum kulluğumdan,utanıyorum ümmetliğimden,utanıyorum kardeşliğimden...

nerdesin YA RESULALLAH (S.A.V) nerdesin?

gel topla ümmetini başına...

yeniden aşıla bizlere kardeşliği,müslümanlığı uzgun

Sad

HAHAMDAN FETVA:KADINLARI VE ÇOCUKLARIDA ÖLDÜREBİLİRİZ.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası