iLahi-Aşk MekaNı

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Bir İsrailli İle Bir Mikrobun İnanılmaz Benzerliği

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Bir İsrailli İle Bir Mikrobun İnanılmaz Benzerliği   C.tesi Ocak 17, 2009 1:39 am

Diş ağrısını iyiden iyiye hissetmeden doktora gitmeyen, yağmurdan ıslanmadan şemsiye almayan bir topluluğuz maalesef… Acı, bir nimettir… Vücudun herhangi bir yerindeki arızayı bize önceden bildirir.Aksi halde ne böbreğimizdeki taşlardan haberimiz olurdu ne de dişimizi çürüten bakterilerden…
Yahudileri birer mikrop olarak algılıyorum… Normal mikroplardan sadece iki farkları var. Şekil olarak insanlara benzemesi, bir de yaptıkları tahribatlardan sorumlu olmaları… Aksi halde hiçbir fakları yoktur mikroplardan…
Bu günlerde Yahudiler, ümmete sanki şöyle sesleniyor;
Ey dünya müslümanları! Dünyayı sevmenizden ve cihadı gündeminize almayışınızdan dolayı ALLAH (C.C.), kalplerinize korku saldı… Sizlerin amansız düşmanları olan bizler, hristiyanlarla birlikte sizleri parçalara ayırdık ve aranıza kalın duvarlar ördük… Birbirinizi tanıyamaz oldunuz…
Bir mikrop, canlı bir hücreye nasıl acımazsa bizler de müslümanlara, özelliklede Filistinlilere öyle acımayız… Yaptıklarımıza bakıpta ‘bunu insan yapamaz!’ demeyin… Bizler insanız… Bizleri anlamanız için din değiştirmeniz lazım…
Bizler, siz müslümanlar için çok önemliyiz… Müslümanları şehadete uğurlayan bizlerin kurşunları değil mi? ALLAH (C.C.) içinizden şehidler almak istemiyor mu? ALLAH (C.C.) hanginizin daha güzel amel işleyeceğini görmek istemiyor mu? Uğrunda cihad edenlerle oturanları ayırmak istemiyor mu?
Can ve mal ile cihad ibadetini ifa etmeniz için bizler birer fırsatız… Varlığımız sizin bu ibadetleri tatmanız için güzel bir fırsat değil mi?
Oruç ibadeti yılda bir ay, hac ibadeti ömürde bir kez… Kurban ibadeti yılda bir kez… Mal ve can ile cihad ibadeti ise yılın her günü… Çeçenistan’da… Afganistan’da, Irak’ta… Patani’de… Ve bizlerin başlattığı Filistin’de…
Tüm dünya müslümanlarına cihad ayetlerini, gece namazlarını, gözyaşlarıyla süslenen içten duaları hatırlattık… Milyonlarca müslümanların, imanlarını sorgulanmalarına vesile olduk… Bunun bir bedeli olmamalı mı?
Her ibadetin maddi ve manevi bir bedeli vardır… Cihadın da bedeli kan, gözyaşı, yetim-dul kalmalar ve yaralanmalar…
Filistine üzülmeyin! Siz sadece filistin sorusunu çözemediğinize üzülün… ALLAH’ın, ölümüne takdir ettiği canları avlıyoruz biz… ALLAH’ın dilemediği cana kurşun atamayız… Başınıza gelen her musibet ALLAH’ın izniyle yazmıyor mu kutsal kitabınızda!
İnsan vaktinde ölür… Filistin halkının ecelini öne almak gibi bir gücümüz olsaydı fırata kadar olan bölge çoktan bizdeydi…
Filistinden sonra mutlaka size de uğrayacağız… Şimdiden düğün hazırlığınızı yapın… Sizden öncekilerin başına gelenler sizin de başınıza gelmeden cennete gireceğinizi sanıyorsanız uyumaya devam edin…
Sizleri meydanlarda görmek ve bizlere lanetler okumanız bizleri üzmüyor… Şeytana lanet etmeyin diyen bir peygamberin ümmetisiniz, unutmayın…
Siz toplanan kalabalıklar bir günlük yevmiyelerinizi mal ile cihad ibadetine kullanmış olsaydınız işte o zaman bir kaşık suda boğardınız bizleri… Sizleri şimdilik kuru kalabalık olarak algılıyoruz… Ne zaman ki kalplerinizde dünya sevgisini çıkarır ve dünya müslümanı olmaya karar verirsiniz, işte o zaman zaferler kazanmanız kolay olur…
Bizim firmaların ürünlerini almaya devam edin… Her kuruşunuzu birer kurşun olarak filistinli kardeşlerinizin göğüslerine birer fidan gibi dikmeye devam ederken, sizler de ekran karşısında bizleri ah! Vah! Diyerek izleyin…
Feyzullah Birışık
GöNüL
Bayan Moderatör
Bayan Moderatör

Yaşadığın yer : almanya
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : din icerikli olmasi
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : sahra kardesimin araciligiyla

MesajKonu: Geri: Bir İsrailli İle Bir Mikrobun İnanılmaz Benzerliği   C.tesi Ocak 17, 2009 5:07 am

cok güzel yazilmis ve benzetilmis gercekler acidir ALLAH (C.C.) razi olsun ablam

.......zalimlerin mızragı kalbime bir saplansın..........
........çığlıklarım yükselip arşa alaya ulaşsın..........
.........zalimlarin kılıcı al kanımla boyansın...........
EY ŞEHADET GEL ARTIK DÜNYA ZALİMLARE KALSIN
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir İsrailli İle Bir Mikrobun İnanılmaz Benzerliği   Paz Ocak 18, 2009 7:29 pm

amin cümlemizden
mahşer
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Yaşadığın yer : kocaeli ama SİVAS lıyız o kadar :)
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : olmasa işim ne burda :)
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : tanıştık bir vesileyle işte...

MesajKonu: Geri: Bir İsrailli İle Bir Mikrobun İnanılmaz Benzerliği   Paz Ocak 18, 2009 7:32 pm

a.r.o
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir İsrailli İle Bir Mikrobun İnanılmaz Benzerliği   Paz Ocak 18, 2009 7:39 pm

amin cümlemizden
*LİVÂÜ'L-HAMD*
Admin
Admin

Yaşadığın yer : İSTANBUL
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : evet
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : ...

MesajKonu: Geri: Bir İsrailli İle Bir Mikrobun İnanılmaz Benzerliği   Paz Ocak 18, 2009 11:55 pm

Bizim firmaların ürünlerini almaya devam edin… Her kuruşunuzu birer kurşun olarak filistinli kardeşlerinizin göğüslerine birer fidan gibi dikmeye devam ederken, sizler de ekran karşısında bizleri ah! Vah! Diyerek izleyin…

tek kelimeyle fevkinde fevkinde bir benzetme..

ah Filistinli kardeşlerim aç,perişan,vahşice katlediliyorlar,ALLAH (C.C.) belanızı versin,kökünüz kurusun israil diyoruz diyoruz amma,sorarım size kaçta kaçımız bu şerefsizlerin mallarını almaktan vazgeçti?

hala 10 sofranın 9unda coca cola,koltukta tv izlerken bir fincan nescafe...

dün bu şerefsizlerin mallarını herkesi bilnçlendirmek için bikaç fotokopi çektirip mahallenin yolunu tuttum.bilinçli bir komşuma verdikten sonra,geri dönerken başka bir komşuya rastladım onuda bilinçlendirmek adına dedim ki israil mallarını fotokopi çektirdim bilinçlenelim diye.sen de var mı dedim.ne dedi biliyor musun ben hepsini kullanıyorum napiimm...

bu millet böyle giderse yarın yevmil kıyamette Filistinli kardeşlerimizin yüzüne nasıl bakacağız?PEYGAMBER EFENDİMİZ (S.A.V) kardeş olunuz,birbirinizin derdiyle dertleniniz,birbirinize sıkı sıkıya kenetleniniz,müminin müminden başka dostu yoktur diye ikaz etmesine rağmen ONUN yüzüne bir ümmet olarak nasıl bakacağız?

almaya devam edenlerin bahaneleri ne biliyor musunuz?

e ne yapayım adamlar en kaliteli malı üretiyor,türklerde yapsın alalım.çamaşırlarımı en iyi arile beyazlatıyor,ace çamaşır suyu almam lazım.beko,bosh,arçelik...vs...vs..uzarda gider...

yaHU ey be müslüman !!!varsın çamaşırların beyaz olmasın kardeşinin kanının dökülmesinde katkın olmasından dahamı iyi?

ben şuna inanıyorum.israil kahpelerinin mallarını almak istemeyen bilinçli müslümanlar için mutlaka bir alternatif vardır...

en basitinden beyaz eşyanın hepsi onda diyolar?bildiğim kadarıyla vestel israil malı değil...

efendim çamaşır makinama bulaşık makineme calgonit olmazsa ne alabilirim diyenlere henüz araştırmadım lakin BİM 'de var onu çok iyi biliyorum...

Uzun lafın kısası Velhasıl kelam,kardeşlerimizin kanında bir nebze olsa dahi katkımız varsa yazıklar olsun bizlere diyorum...

*LİLLÂHİ-L HAMD*
Tek YoL IsLaM
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajKonu: Geri: Bir İsrailli İle Bir Mikrobun İnanılmaz Benzerliği   Ptsi Ocak 19, 2009 1:39 am

İsarilin kendisi mikrop zaten ne benzeliği

Allahım ne olursun ancak sen kahredesin

kahhar isminle kahret yarabbim
aciz_gül
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Yaşadığın yer : istanbul
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : herşey çok güzel
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : gogle da sözcük ararken buldum

MesajKonu: Geri: Bir İsrailli İle Bir Mikrobun İnanılmaz Benzerliği   Ptsi Ocak 19, 2009 1:44 am

Tek YoL IsLaM demiş ki:
İsarilin kendisi mikrop zaten ne benzeliği

Allahım ne olursun ancak sen kahredesin

kahhar isminle kahret yarabbim

amin amin inş..... amin:

Bir İsrailli İle Bir Mikrobun İnanılmaz Benzerliği
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yılmaz Güney'le Yapılan Son Röportaj
» İstiare ile evlilik yapılır mı?