iLahi-Aşk MekaNı

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

İşbirlikçi Hain abbas filistine temsil edemes.....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
usame
Admin
Admin

Yaşadığın yer : dunya
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : Var tabi olmazmı....
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : SİVASLI KARDESİM SAOLSUN...

MesajKonu: İşbirlikçi Hain abbas filistine temsil edemes.....   Paz Şub. 08, 2009 8:37 am

Filistinde işlenen cinayetleri , uygulanan amborgaların baş sorumlusu işbirlikçi hain abbas , bi kaç günden beridir türkiyede bilmiyorum gittimi , asadece geldiğini duydum it le kopekle fazlaca işimiz olmadığı için ilgilenmedik , iti kopeği severizde bu kuduzz olanlarından... Bu hainin memleketimize gelmesi bi çok kişi tarafınbdan protesto edildi , hain abbas defol v.b slooganlarla o hain protesto edildi , bi çok yerde eylemler yapıldı , davos zirvesinde başnbakanla israilc.baskanı yyahudi belamın arasında bir konusma geçmişti , basbakan esirleri serbest brakın diye teklifte bulundu o yahudi , ole bişe oluresa buna il kızacak mahmud abbasdır diye bir cümle kullandı , bunu neden dedim , bu adam haindir , bi çok kardesim tarafıondan zate biliniyor hatırklatmam babında bdaha soledik , bu adam filistini temsil edemes , filistinin tek temsilcisi var oda HAMAS, bizde o insandfan bozma yaratiği protesto ediyor halen bu memleketteyse defol git diyoruz , hain abbas defol git işbirlikçilerinin yanına , sultanım kardesim bu yazıyı okunca kızabilir malum bisim türkçe oğretmenimis , anlatım bozukluklarına cümle düşükklüklerini kontrokl ediyo...

sanırım bu pankart herşeyi anlatıyor , Selam hamasa olsun selam şehid ahmed yasine olsun selam filistinli küçük mucahd ve mucahidelere olsun , selam tüm şehidlere olsun...

BU DÜNYADA:RENK ,NAKIŞ,LEZZET ...NE VARSA KÜSÜM!!!

YÜZÜMDE SON BİR HAYAL:AZRAİLE TEBESSÜM!!!

....NAMAZ KILMAKTAN AYAKLARI ŞİŞEN PEYGAMBERİN (sav),UYUMAKTAN GÖZLERİ ŞİŞEN ÜMMETİYİZ...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İşbirlikçi Hain abbas filistine temsil edemes.....   Ptsi Şub. 09, 2009 12:06 am

usame demiş ki:
sultanım kardesim bu yazıyı okunca kızabilir malum bisim türkçe oğretmenimis , anlatım bozukluklarına cümle düşükklüklerini kontrokl ediyo...
AbdulHâdi
Aktif Üye
Aktif  Üye

MesajKonu: Geri: İşbirlikçi Hain abbas filistine temsil edemes.....   Ptsi Şub. 09, 2009 4:07 am

bildirdiğin iyi oldu usame abi, çoğu kimseler hâlâ yahudi işbirlikcilerini filistin müdaafasını üstlenenler olarak zannediyor !!
Yahudi yandaşı tv gazede vb. araçların propagandası sayesinde !!

Yahudiye vatanını peşkeş çekmeyeni direneni terorist, militan ilan ediliyor (ki bu HAMAS oluyor. ), vatanını yahudiye peşkeş çeneni de lider olarak tanımlıyorlar. (Abbas El fetih vs..)
Haberi doğru kaynaktan dinlemek çok önemli ..

İşbirlikçi Hain abbas filistine temsil edemes.....
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası