iLahi-Aşk MekaNı

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Ya Resûlallah ...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
^éLcin^
Admin
Admin

Yaşadığın yer : İstanbuL.....:::aslen SİVASSSSS
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : minikkk faremmm :):):)
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : şimdi kaynağımız aciz_gül... ilk olarak aciz gül den ervanur aldı ervanurdan bendeniz aldım ölee:)))

MesajKonu: Ya Resûlallah ...   C.tesi Mart 07, 2009 4:37 am

Ya Resûlallah
Binlerce selâm, binlerce salat sana
Ya Resûlallah”
“Anam babam sana feda olsun
Ya Resûlallah”
Alemde eşi benzeri olmayan o inkılapçı güzel insanların, dostlarının, Ashabı Güzîn’in ifadeleriyle sana sesleniyoruz.
Binlerce selâm ve salat sana
Ya Resûlallah.
Anam babam sana feda olsun
Ya Resûlallah.
Ama biz biliyoruz ki; Hz.Ömer el-Faruk Radiyallahu anh hazretlerine sormuştunuz, “Ya Ömer beni ne kadar seviyorsun?”
Hz.Ömer radiyallahu anh, “Ya Rasûlallah seni, anamdan, babamdan, evlâdu iyalimden daha çok seviyorum.”
Peygamber Efendimiz, “Hayır ya Ömer, yetmez.”
Hz. Ömer (RA), “Nasıl sevmem lazım Ya Resûlallah”
Peygamber Efendimiz, “Ya Ömer, beni canından çok sevmedikçe hakiki iman etmiş olamazsın.”
Hz.Ömer (RA), “Canım sana feda olsun Ya Resûlallah”
Amentümüzün esaslarından biri de;
“Amentübillahi” “ve Rusulihi”dir. “Allah’a (CC) ve onun gönderdiği bütün Peygamberlere iman ettim.”
Peygamber Efendimiz Hz. Aişe (Radiyallahu Anha) validemize gece uykuya yatarken beş şey yapmasını tavsiye ediyor. Bunlardan birisi de, “Bütün peygamberleri razı etmeden yatma.”
Hz.Aişe (RA) validemizi: “Ya Resûllah bütün peygamberlerin rızasını nasıl kazanırım.”
Peygamber Efendimiz, “Şu selatu selamı getirerek: Allahümmasalli ala Muhammed’in ve ala ali Muhammed’in, kema sallayte ve Adem’e ve Nuh’a ve İbrahim’e ve İsmail’e ve İshak’a ve Musa ve İsa vema beynehum minennebiyine velmurselin ve salavatullahi ve selamuhum aleyhim ecmaîn.”
Ve Hz. Aişe Validemizin çocukları, analarımız, bacılarımız, hanımlarımız ve kızlarımız, medeniyetten nasibi olmayan tek dişi kalmış batılı canavarlara şöyle sesleniyordu: Hz.İsa Aleyhisselam sizden utanıyor.”
Sadece İsa aleyhisselam mı, Musa aleyhisselam, İbrahim aleyhisselam, Yakup aleyhisselam da onlardan utanıyor.
Bu deli danalara, deli divane batılılara dün olduğu gibi bugün de insanlığı biz öğretmek zorundayız.
Peygamber Efendimiz için Kur’ân’da, “Biz seni alemlere rahmet olarak gönderdik” deniyor.
O Rasulussakaleyndir (İnsu cinnin peygamberidir.
O fahri kainattır.
O sadece Müslümanların değil, bütün insanlığın peygamberidir.
İnsanlığı ve dünyayı fesada veren batılı deli divaneler doktorlarına saldırıyorlar. Çünkü zincirden boşanmış deliler, önce kendilerini iyileştirecek doktorlarına saldırırlar.
Zalimleri, Firavunları, Neronları hizaya getirmek bizim görevimiz. Delileri de iyileştirmek bizim görevimizdir...

Binlerce Şefaat olsun Sana MUHAMMED MUSTAFA...
CANIM SANA FEDA OLSUN YA MUHAMMED...aglama

GöNüL
Bayan Moderatör
Bayan Moderatör

Yaşadığın yer : almanya
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : din icerikli olmasi
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : sahra kardesimin araciligiyla

MesajKonu: Geri: Ya Resûlallah ...   Paz Mart 08, 2009 5:21 am

CANIM SANA FEDA OLSUN YA MUHAMMED...
Allahhümme Salli Alla Seyyidina MUHAMMED
ALLAH (C.C.) razi olsun elcinim benim sunny dd dd dd

.......zalimlerin mızragı kalbime bir saplansın..........
........çığlıklarım yükselip arşa alaya ulaşsın..........
.........zalimlarin kılıcı al kanımla boyansın...........
EY ŞEHADET GEL ARTIK DÜNYA ZALİMLARE KALSIN
^éLcin^
Admin
Admin

Yaşadığın yer : İstanbuL.....:::aslen SİVASSSSS
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : minikkk faremmm :):):)
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : şimdi kaynağımız aciz_gül... ilk olarak aciz gül den ervanur aldı ervanurdan bendeniz aldım ölee:)))

MesajKonu: Geri: Ya Resûlallah ...   Paz Mart 08, 2009 5:22 am

ALLAH (C.C.) herkesten razı olsun bidenem --

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Ya Resûlallah ...   

Ya Resûlallah ...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası