iLahi-Aşk MekaNı

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Benim kızımın başı testere ile kesilmedi.....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mahşer
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Yaşadığın yer : kocaeli ama SİVAS lıyız o kadar :)
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : olmasa işim ne burda :)
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : tanıştık bir vesileyle işte...

MesajKonu: Benim kızımın başı testere ile kesilmedi.....   Ptsi Tem. 06, 2009 8:09 pm

Şehrimde iki üniversite var.Tam bir öğrenci yuvası oldu Eskişehir.Atılan her temel onlar için.
'Barlar Sokağı' diye bir yer edindi burası.Gezen,dolaşan ya da bir yerden bir yere gidenlerin artık bir adı var: Cadde insanı!

Çayı 50 kuruştan olan normal bir yerde oturamaz bu insanlar.Daha ışıklı olmalı tabelalar.Daha 'tiki' olmalı mekan.Oturduğun zaman bacak bacak üzerine serilip,sigaranı,afilli çakmağını ve marka telefonunu masanın üzerine koymak racondur.

Hiç yıkanmamışta olsa,marka giyinmelisin.Paslansada kulağında küpen ya da ne bileyim piercinglerin olmalı.Güneş gözlüğü olmazsa olmaz.

Keskin,çapkın,alaylı seyreylemelisin etrafı.Şu kız güzel,ya da şu erkek yakışıklı.Yorum yeteneğin hat safhada olmalı.

En başta Müslüman bir kızın en büyük iki süsü,iffeti ve hayası değil midir?Yarıçıplak dolaşmak medenilik midir peki?(erkekler içinde geçerli)

Babam anlatırdı,kot giydiği için koca bir şamar yemiş dedemden.

Gezenlerin arasında başıörtülülerde vardı.Lakin halleri beni daha çok üzdü.O kutsalın altında o tavırlar hiç iyi durmuyordu.

Dedim ya,öğrenci şehri,medeni,çağdaş bir şehirdir burası.
Gece eğlence mekanlarından yengeç halinde çıkar insanlar.Ellerindekiler sanki masum bir su şişesiymiş gibi ortalarda gezerler.
Neden?Çünkü onlar özgürdürler.Çünkü AB var.Demokrasi,laiklik var.

Başı testere ile kesilerek feci şekilde hayatına kıyılan 17 yaşındaki kızdan ibret almalıyız.

Laik Fransa'da Katoliklerin Katolik liseleri açmasına nasıl izin veriliyorsa, bizde de İmam Hatipliler'in önleri açılmalıdır.

Bugünkü halimizle bu mümkün müdür? Maalesef ! Çünkü böyle bir şey şehir kültürüyle, medeniyetle, eğitim ve pedagoji sahasında çağ seviyesinde, hattâ ondan da üstün olmakla mümkündür.

Gençliğini iyi, vasıflı, bilgili, kültürlü, ahlâklı, karakterli yetiştiremeyen bir toplum batmaya mahkûmdur.

Benim kızım maşaallah turp gibi, başı testere ile kesilmedi demeyiniz. Başları yerinde ama ruhları testereyle biçiliyor...
(((OFLU)))
Forumun Aşığı
Forumun Aşığı

Yaşadığın yer : dünyanın ortası
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : olmaz mı.......
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : cep telefonuma gelen bir mesajla :D

MesajKonu: Geri: Benim kızımın başı testere ile kesilmedi.....   Ptsi Tem. 06, 2009 9:33 pm

böyle zamana geldik malesef aglama
http://cankurbanyoluna.forumzen.com
mahşer
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Yaşadığın yer : kocaeli ama SİVAS lıyız o kadar :)
sitede cok hoşuna giden birşey varmı? : olmasa işim ne burda :)
ilahiaşkla nasıl tanıştınız? : tanıştık bir vesileyle işte...

MesajKonu: Geri: Benim kızımın başı testere ile kesilmedi.....   Ptsi Tem. 06, 2009 9:46 pm

Sad
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Benim kızımın başı testere ile kesilmedi.....   

Benim kızımın başı testere ile kesilmedi.....
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benim giflik resimler köşem
» HANIMLAR EVINIZIN RESMINI CEKIN
» Erkin Koray ''38'' FuLL Albüm
» AYŞEM SENİ SEVİYORUM SENİN İÇİN CANIM AŞKIM
» Sen benim tutkularımsın